مرحله 1 از 2 - شرایط و قوانین

50%
 • شرایط اخذ نمایندگی از مجموعه هپی لندمشخصات فروشگاه:
  1. حداقل متراژ 50 متر
  2. حداقل بر فروشگاه 6 متر
  3. حداقل ارتفاع سقف 2.5 متر
  4. موقعیت فروشگاه باید در خیابان اصلی و در محل تردد و خرید باشد و حتما موقعیت فروشگاه باید توسط مجموعه هپی لند تایید شود.
  شرایط همکاری:
  1. ودیعه : ودیعه بر اساس متراژ فروشگاه و به ازای هر متر 2 میلیون تومان محاسبه میگردد. ودیعه در واقع وجه نقدی است که نماینده بابت تامین جنس فروشگاه به شرکت میپردازد. مبلغ ودیعه ضمانت تحویل کالای امانی به نماینده است که پرداخت آن به صورت نقد و تا قبل از زمان افتتاح فروشگاه انجام میشود. ودیعه فقط یک بار در طی یک قرارداد سه ساله از نماینده گرفته میشود و این وجه پس از اتمام قرارداد به هر طریق قابل استرداد میباشد. ( مثال: ودیعه یک فروشگاه 50 متری که توسط نماینده به شرکت پرداخت میشود که با هزینه های دکور و اجاره مغازه و ... حداقل سرمایه برابر با 200 میلیون تومان خواهد بود.)
  2. چک تضمین : یک فقره چک به میزان یک و نیم برابر مبلغ ودیعه توسط نماینده جهت تضمین قرارداد، تحویل مجموعه میشود.
  3. دکور : طراحی دکور توسط مجموعه هپی لند انجام میشود و اجرا و پیاده سازی آن توسط نماینده و بر اساس استانداردهای مجموعه و طبق طرح تهیه شده میباشد. تابلوی چلنیوم هپی لند توسط مجموعه تهیه میشود و فقط زیرساخت آن به عهده نماینده خواهد بود.
  4. سهم نماینده : سهم نماینده به صورت روزانه برداشت میشود که این سهم در ایام عادی برابر با 30 درصد و در ایام حراج برابر 10 درصد میباشد.
  5. هزینه های فروشگاه : کلیه هزینه های راه اندازی فروشگاه از جمله تهیه گیت و تگ و سیستم کامپیوتری و ... و هزینه های روزانه فروشگاه از جمله هزینه های پرسنلی و آب و برق و کرایه و... با نماینده میباشد. اما خدمات پشتیبانی فروش، خدمات ارتباط با مشتریان، طراحی پروموشن و ... با مجموعه هپی لند میباشد.
  6. محصولات : محصولات مجموعه به صورت روزانه تولید میشود و به طور پیوسته اقلام جدید در سراسر ایران بین شعب و نمایندگی ها توزیع می گردد. کلیه اقلام به صورت امانی تحویل نماینده میشود و در انتهای هر فصل امکان عودت کالا به شرکت وجود دارد و از این نظر ضرر و زیانی متوجه نماینده نخواهد شد. محصولات طبق نظر و صلاحدید مدیران منطقه مجموعه برای شعبات انتخاب و ارسال میشوند و تقریبا کلیه محصولات به کلیه فروشگاه ها ارسال میشود. ارزش ریالی موجودی محصولات ارسالی به نماینده، یک و نیم برابر مبلغ ودیعه ایشان میباشد.
  7. هزینه های حمل و نقل کالا : هزینه ارسال محصولات از کارخانه به فروشگاه توسط نماینده پرداخت میشود البته با توجه به قرارداد همکاری مابین اداره پست و مجموعه هپی لند این مبلغ بسیار ناچیز خواهد بود.
  8. ساعات کار و ایام تعطیل : ساعات کاری فروشگاه، زمان شروع و اتمام کار و همچنین نحوه عملکرد در روزهای تعطیل طبق تقویم مجموعه هپی لند و با صلاحدید مدیر منطقه مربوطه انجام میشود.
  9. فروش انحصاری محصولات هپی لند : نماینده موظف به ارائه محصولات هپی لند میباشد و فروش هر نوع کالای متفرقه توسط نماینده به منزله تخطی می باشد.
  10. قیمت فروش محصولات : قیمت فروش و یا میزان آف محصولات توسط مجموعه مشخص میشود و امکان دخل و تصرف در این مقدار وجود ندارد.
  11. نرم افزار صندوق : نرم افزار کلیه فروشگاه های هپی لند یکسان میباشد و نصب و آموزش کار با این نرم فزار توسط مجموعه انجام می پذیرد که در آن میزان سود و فروش و کلیه اطلاعات حسابداری مورد نیاز نماینده قابل گزارشگیری میباشد.
  12. قرارداد : قرداد در قالب فرمت مشخص و تنظیم شده توسط مجموعه هپی لند منعقد میگردد.
  13. در شهرهای کوچک به مغازه های زیر 50 متر نیز نمایندگی اعطا می گردد که ودیعه آن صرف نظر از متراژ دقیق برابر با 80 میلیون تومان می باشد.
  14. در صورتی که نماینده متقاضی دریافت نمایندگی به صورت انحصاری در استان خود باشد به نحوی که به جز ایشان شرکت با فرد دیگری در آن ناحیه همکاری نداشته باشد مبلغ ودیعه متری 3 میلیون تومان محاسبه خواهد شد.
    مدارک ارسالی به واحد مدیریت برند هپی لند جهت تصمیم گیری :
  1. ارائه آدرس دقیق محل فروشگاه
  2. ارائه لوکیشن آنلاین فروشگاه
  3. اعلام محدودیت های زمانی از لحاظ باز و بسته شدن فروشگاه در صورتی که در مجتمع تجاری واقع شده باشد.
  4. ارسال عکس از نمای داخل و بیرون فروشگاه، زوایای مختلف فروشگاه ، کف، سالن، سقف، ویترین و  بر فروشگاه
  1. ارسال فیلم از مغازه های مجاور و خیابانی که فروشگاه در آن واقع شده است.
  2. در صورت وجود برند های معروف در مجاورت ملک، ارائه اطلاعات تکمیلی در خصوص آن برند ها الزامی است.
   

  کلیه موارد فوق باید فقط از طریق پیام واتساپ به شماره 09120734002 ارسال شود.

  درخواست شما تنها پس از ارسال اطلاعات فوق قابل پیگیری و بررسی خواهد بود.