مجموعه کارخانجات سرزمین شاد( هپی لند )از علاقمندان به مدلینگ عکس در بخش  بانوان، آقایان و کودکان دعوت به همکاری می نماید. ارسال درخواست بدون تاریخ و قابلیت ارسال در هر زمانی را دارد. پس از دریافت درخواست با بررسی شرایط فرد، در صورت لزوم با وی تماس گرفته خواهد شد و نیازی به پیگیری و تماس از سوی متقاضیان نخواهد بود.

 

🔴 محل عکاسی در منطقه آزاد انزلی می باشد، لذا شرایط حضور خود را در صورت تایید مد نظر داشته باشید. در غیر اینصورت از ارسال عکس خودداری فرمایید. همچنین ارسال مشخصات و عکس دلیلی بر انتخاب شما از سوی شرکت نخواهد بود و با توجه به شرایط مدل ها انتخاب می شوند و شرکت هپی لند تعهدی در این زمینه نخواهد داشت.

 

شرایط اختصاصی مدلینگ برای آقایان:

🔸قد ۱۸۰ سانتی متر

🔸وزن مناسب

🔸استایل مناسب

🔸ارسال نمونه عکس تمام قد

🔴 در تصاویری که از عینک آفتابی استفاده شده باشد و یا هرگونه وسایل که سبب می شود تا فرم صورت مشخص نباشد و یا به نحوی فرم صورت عدم کیفیت مناسب را داشته باشد؛ اینگونه از عکس ها رد خواهند شد.
🔴 محل عکاسی در منطقه آزاد انزلی می باشد، لذا شرایط حضور خود را در صورت تایید مد نظر داشته باشید. در غیر اینصورت از ارسال عکس خودداری فرمایید

✅شرایط مدلینگ برای کودکان:

🔸ارسال نمونه عکس تمام قد
🔸نام و نام خانوادگی
🔸سن
🔸قد
🔸وزن

شرایط اختصاصی مدلینگ بانوان:

🔹قد بالای ۱۷۰سانتی متر

🔹وزن و استایل مناسب

🔹ارسال نمونه عکس تمام قد با رعایت شئونات اسلامی

🔴 قابل ذکر است در مدلینگ بانوان، تصویر چهره حذف خواهد شد.
🔴 در تصاویری که از عینک آفتابی استفاده شده باشد و یا هرگونه وسایل که سبب می شود تا فرم صورت مشخص نباشد و یا به نحوی فرم صورت عدم کیفیت مناسب را داشته باشد؛ اینگونه از عکسها رد خواهند شد.
🔴 محل عکاسی در منطقه آزاد انزلی می باشد، لذا شرایط حضور خود را در صورت تایید مد نظر داشته باشید. در غیر اینصورت از ارسال عکس خودداری فرمایید

📩افراد انتخاب شده پس از بررسی و تایید توسط کارشناسان مدلینگ، به مصاحبه دعوت خواهند شد.

📥از علاقمندان دعوت می شود جهت ثبت نام به سامانه زیر مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات، نمونه عکس خود را با شرایط فوق بارگذاری نمایند.

افرادی که در استان گیلان  ساکن می باشند در اولویت قرار خواهند داشت

فراخوان مدلینگ

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png.

    حجم فایل باید کمتر از 5 مگابایت باشد.

    علامت ضربدر کنار عکس نشانه آپلود موفق عکس می باشد