دوازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرین برتر با همکاری مشترک اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه گیلان در تالار حکمت برگزار شد.

دکتر بی نظیر جلالی مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با اشاره به اینکه کارآفرینان گیلانی پیشتازان عرصه اقتصاد و اشتغال هستند اظهار داشت: مدیران دولتی در راستای حمایت از کارآفرینان باید از بیان سخنان کاسته و به عملکرد خود بیفزایند و با بیان اینکه کارآفرینان در عرصه اقتصاد و اشتغال با وجود شرایط سخت و نابه‌سامان، قهرمانانه فعالیت می‌کنند خاطرنشان کرد: تلاش جوانمردانه کارآفرینان در مسیر اعتلای عرصه اقتصادی کشور قابل ستایش است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران و مسئولان دولتی باید به طور ویژه صدای کارآفرینان را شنیده و به منظور رفع موانع پیش روی این افراد اقدام کنند گفت: از سال گذشته ارتقاء فرهنگ کارآفرینی در دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می‌شود.

در ادامه :در این جشنواره استانی از ۷ کار آفرین برتر در بخش صنعت و خدمات قدردانی شد و مجموعه کارخانجات هپی لند به عنوان یکی از کارآفرینان برتر در زمینه پوشاک در استان گیلان معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید